ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΡΚΑΔΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 2022

ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CaQXQnbjHonJkSC-nHT30Dpr1TSRzq0g/edit#gid=1205108465

ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΑΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟ link     https://www.energyphotos.gr/event/Arkadios-2022 

ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ.

 

ΑΡΚΑΔΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΣΦΆΚΑ 1:24:08.320
2 ANDRES SCOLLO   1:25:14.683
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΣΔΥΡ 1:27:34.693

ΑΡΚΑΔΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΛΑΧΑΚΗ ENERGY FITNESS STUDIO ZOGLOPITIS 1:40:57.973
2 ΕΙΡΗΝΗ ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΣΜΚ/ Katsilas Running Team 1:41:32.140
3 CAROLINA SALASSA 1:42:53.380

ΑΡΚΑΔΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΡ 1:34:25
2 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥΡ 1:37:45
3 ΣΗΦΑΚΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ ΣΔΥΡ 1:42:01

ΑΡΚΑΔΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1:46:10
2 ΓΑΛΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1:49:14
3 ΤΑΚΜΑΚΗ ΜΙΝΑ ΣΔΥΡ 1:49:32

6000μ. ΑΝΔΡΩΝ

1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 0:19:55.960
2 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ   0:20:34.993
3 ΤΑΚΗΣ ΜΕΝΕΓΗΣ   0:21:50.470

6000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΛΕΜΟΝΤΖΟΓΛΟΥ 0:25:42.866
2 ΜΑΡΙΤΑ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΔΥΡ - ΜYRUN MANELAKIS TEAM 0:25:50.416
3 ΜΑΡΙΑΝΑ ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗ 0:26:44.380

ΚΡΗΤΙΚΟ ΒΟΛΙ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ

1 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12,7
2 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 12,07
3 ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11,37

ΚΡΗΤΙΚΟ ΒΟΛΙ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 14,93
2 ΤΣΙΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΟ ΦΑΛΗΡΟΥ 14,06
3 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΚΑ ΠΡΕΒΕΛΗ 12,97



2000μ. ΜΑΘΗΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ/ΛΥΚΕΙΟΥ

1 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2 ΠΕΤΖΙΑΜΠΙΒ ΓΕΛ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ
3 ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ

2000μ. ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ/ΛΥΚΕΙΟΥ

1 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ ΑΛΑΞΑΝΔΡΑ 1ο ΕΠΑΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2 ΣΤΑΡΕΝΙΟΥ ΧΛΟΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
3 ΤΗΛΕΜΗ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

1000μ. ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ 2ο Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2 ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6ο Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3 ΘΕΟΔΩΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

1000μ. ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

1 ΚΛΑΨΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ.Σ. ΓΕΡΑΝΙΟΥ
2 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΝΙΚΗ 5ο Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 3ο Δ.Σ. ΡΕΘYMNOY

 ΚΡΗΤΙΚΟ ΒΟΛΙ ΜΑΘΗΤΡΩΝ/ΤΡΙΩΝ

1 ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 10ο Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8,84
2 ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 13ο Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8
3 ΤΡΑΪΤΟΡΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 15ο Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7,85

1000μ. ΑμεΑ

1 ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Περιφέρειακή Ενότητα Ρεθύμνου
Τμήμα Πολιτισμού και Αθλητισμού
Πλατεία Ηρώων Πολυτεχνείου

Copyright © 2022 Arkadi Races. All rights reserved.
Website Development